Esra Otomotiv | Hakkımızda


Tarihçe

1997 yılında kurulan firmamız kuruluşundan bu yana Bayrampaşa Kartaltepe mahallesinde kendi yerimizde faaliyet göstermektedir. Sigorta şirketlerinden alnan hasarlı araçların satışını yapmaktadır. Firmamızın yapılanma sürecinde, öncelikle sigorta şirketleri ile bağlantı kurularak gerekli alt yapı hazırlanmıştır.

Faaliyet konumuzla ilgili çekici, garaj ,otopark ve tecrübeli personel kadromuz oluşturulmuştur. Hasarlı araçları direkt olarak sigorta şirketlerinden aldığımız gibi ; hiç bir parçasını değiştirmeden, sökmeden eksiksiz olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Vizyon

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

Misyon

Esra Otomotiv; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır.

Hasarlı Araç Nedir?

Kaskolu araçların hasar durumunda aracın kasko değerinin %40 ‘tan fazla ise araçlar perte ayrılır ve bu araçların ağır hasarlı olanları hurda belgeli olarak satılır bu araçlar parçalanıp yedek parça olarak kulanılır az hasarlı çalışıp yürür durumda olanları ise trafikten çekme belgeli olarak satılırlar standartlara uygun olarak onarılmaları durumunda muayene istasyonlarında feni muayeneleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar eski plakaları çıkarılıp trafiğe çıkabilirler.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ARAÇ TESLİMATI

Bizden almış olduğunuz araçları Türkiye'nin her yerine en uygun fiyatla, güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.